Overheid in Drenthe

Gemeente Assen (Drenthe)

Statistieken gemeente Assen

Oppervlakte: 8.348 ha.
Aantal zetels: 33
Aantal inwoners (actueel): 67.970
Bevolkingsaantal CBS januari 2019: 67.970
bewonersaantal mei 2018: 67.776
Aantal inwoners januari 2017: 67.551
Aantal inwoners maart 2016: 67.036
Aantal inwoners december 2015: 67.073
Aantal inwoners maart 2015: 67.133
Aantal inwoners mei 2014: 67.329
januari 2014: 67.209
november 2013: 67.197
1 augustus 2013: 67.153
mei 2013: 67.141
2012: 67.200
Aantal inwoners jan 2010: 66.857
Aantal inwoners jan 2009: 66.369
Bevolking jan 2008: 65.487
Inwonersaantal 2007: 64.391
Inwonersaantal 2006: 63.383
Inwonersaantal 2005: 62.755
Inwonersaantal 2004: 61.925

Contact gemeente Assen

Noordersingel 33, 9401 JW ASSEN (Postbus 30018, 9400 RA ASSEN)
Tel 0592-366911
E-mail: info@assen.nl
Website: www.assen.nl

+ meer informatie (aantal zetels en ranking)

Ranking langstzittende raadsleden
PvdA, Dhr. Luc Rengers: 17 jaarStadspartij PLOP, Dhr. Kees Boonzaaijer: 13 jaarGroenLinks, Mevr. Laura Punt: 9 jaarChristenUnie, Dhr. Bert Wienen: 9 jaarD66, Dhr. Remi Moes: 5 jaarVVD, Dhr. Martin Rasker: 5 jaarSP, Mevr. Jannie Drenthe: 1 jaar50PLUS, Mevr. Hetty Heeling-Wichers: 1 jaarLijstDeen, Mevr. Martine Deen: 1 jaarCDA, Dhr. Ronald Witteman: 1 jaar

Pagina 1 van 5 (48 resultaten)

Dhr. Bas Ananias

Functie: RaadslidPolitiek: SP
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: juni 2019 (8 maanden in dienst)

Dhr. Sjoerd Bakker

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinks
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 10 maanden in dienst)

Dhr. Bob Bergsma

Functie: WethouderPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: januari 2020 (1 maand in dienst)

Dhr. Kees Boonzaaijer

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Stadspartij PLOP (2014-2015)
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2006 (13 jaar, 11 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Cees Boonzaaijer (Stadspartij PLOP) 416 voorkeurstemmen.

Mevr. Adinda Bornkamp

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: december 2018 (1 jaar, 2 maanden in dienst)

Dhr. Jan Broekema

Functie: WethouderPolitiek: SP
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: januari 2020 (1 maand in dienst)

Dhr. Otto Clemens

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter 50PLUS
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 10 maanden in dienst)

Mevr. Mandy de Bruin

Functie: Projectmanager/-leiderIn dienst sinds: augustus 2013 (6 jaar, 6 maanden in dienst)
Portefeuille: BedrijfsvoeringToelichting: Projectleider facilitair.

Dhr. Johan de Jonge

Functie: GriffieIn dienst sinds: december 2017 (2 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Plaatsvervangend griffier Assen.

Dhr. Eddy de Korte

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 10 maanden in dienst)