Overheid in Drenthe

Gemeente Coevorden (Drenthe)

Pagina 1 van 4 (35 resultaten)

Mevr. Brigitte Romani

Functie: Directeur
Toelichting: Loco-gemeentesecretaris.

Mevr. Annita Haken

Functie: ManagerIn dienst sinds: februari 2008 (10 jaar, 9 maanden in dienst)
Portefeuille: Burgerzaken, Communicatie / PR / (city-)marketing / RepresentatieWerkzaamheden bij de Overheid:
Manager Publieksservice, gemeente Coevorden.

Mevr. Astrid Gerrits

Functie: Griffie
Werkzaamheden bij de Overheid:
Astrid Gerrits is griffiemedewerker bij de gemeenteraad van Coevorden.

Mevr. Beatrijs de Vries

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: januari 2017 (1 jaar, 10 maanden in dienst)
Portefeuille: P&O, Bedrijfsvoering

Mevr. Stiana Sibon

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: januari 2012 (6 jaar, 10 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Stiana Sibon is projectleider van het Nieuwe Werken en vanaf 2008 is Stiana Sibon communicatieadviseur bij de gemeente Coevorden.

Mevr. Tineke Kuipers

Functie: GriffierIn dienst sinds: januari 2014 (4 jaar, 10 maanden in dienst)
Toelichting: Tineke Kuipers is is raadsgriffier bij de gemeenteraad van Coevorden.De raadsgriffier geeft ondersteuning aan de gemeenteraad en de raadscommissies. Tineke Kuipers is als secretaris aanwezig bij alle vergaderingen, beantwoordt eventuele vragen en zoekt de ambtelijke informatie die de raad en de commissies nodig hebben om hun werk goed te kunnen doen.

Taken griffier: Voorbereiding en nazorg van de vergaderingen; ondersteuning van de raad, raadscommissie en voorzitter en het zijn van contactpersoon voor vragen over de gemeenteraad.
Werkzaamheden bij de Overheid:


Van 21 januari 2014 tot 1 juli 2014 is Tineke Kuipers waarnemend raadsgriffier in de gemeente Coevorden.


Mevr. Jenny Streur

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Belangen Buitengebied Coevorden (2014-2017)
Coalitie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jenny Streur-van der Stap (Belangen Buitengebied Coevorden) 164 voorkeurstemmen.

Dhr. Ferry Booij

Functie: RaadslidPolitiek: Belangen Buitengebied Coevorden
Coalitie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: maart 2018 (7 maanden in dienst)

Dhr. Derk ten Berge

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Belangen Buitengebied Coevorden (2017-)
Coalitie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: september 2014 (4 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Vanaf 27 maart 2018 tot 11 april 2018 is Derk ten Berge tijdelijk geen gemeenteraadslid.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Derk ten Berge (Belangen Buitengebied Coevorden) 160 voorkeurstemmen.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Derk ten Berge is voorzitter van BBC (Belangen Buitengebied Coevorden).

Derk ten Berge is medeoprichter van BBC.

Dhr. Ton Soppe

Functie: RaadslidPolitiek: Belangen Buitengebied Coevorden
Coalitie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: maart 2018 (7 maanden in dienst)