Overheid in Drenthe

Gemeente Hoogeveen (Drenthe)

Pagina 1 van 12 (115 resultaten)

Dhr. Jan Alting

Functie: RaadslidPolitiek: Gemeentebelangen Hoogeveen e.o.
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: juni 1983Uit dienst sinds: september 2012 (29 jaar, 4 maanden in dienst geweest)

Dhr. Joop Bakker

Functie: BurgemeesterPolitiek: ARPIn dienst gegaan: januari 1959Uit dienst sinds: december 1963 (4 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:1963 - 1966Dhr. Joop Bakker, Staatssecretaris, ARP, CDA, Ministers / Staatssecretarissen (Het Kabinet)1967 - 1971Dhr. Joop Bakker, Minister, ARP / CDA, Ministers / Staatssecretarissen (Het Kabinet)1966 - 1967Dhr. Joop Bakker, Minister, CDA, Ministers / Staatssecretarissen (Het Kabinet)

Mevr. Marry Bakker-Maat

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: april 2017 (5 maanden in dienst)

Mevr. Marry Bakker-Maat

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 8
Uit dienst sinds: maart 2014

Dhr. Jan Ballast

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst gegaan: maart 2002Uit dienst sinds: maart 2014 (12 jaar, 27 dagen in dienst geweest)

Dhr. Ton Bargeman

Functie: WethouderPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 8
Uit dienst sinds: april 2014
Portefeuille: Economische Zaken, Cultuur, OnderwijsWerkzaamheden bij de Overheid:
Wethouder Ton Bargeman heeft in zijn portefeuille: Agrarische zaken, Buitenvaart II, Cultuur,Economische zaken,Jeugd en jongerenwerk, Ondernemen, Onderwijs en verantwoordelijk voor de Revitalisering De Wieken in de gemeente Hoogeveen.

Mevr. Bianca Behr

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter SP
Politiek leider SP
Lijsttrekker SP (2014)
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: mei 2011Uit dienst sinds: juli 2016 (5 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bianca Behr is fractievoorzitter van de SP in de gemeenteraad van Hoogeveen.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Bianca Beher (SP) 2069 voorkeurstemmen.   

Bianca Behr is door Ranking de Raad als raadslid van het jaar 2012 uitgeroepen.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Hoogeveen) heeft SP Hoogeveen 1.181 stemmen.


Dhr. J. Beijering

Functie: RaadslidIn dienst gegaan: maart 1994Uit dienst sinds: maart 2006 (12 jaar, 16 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Plaatsvervangend voorzitter gemeenteraad.

Dhr. Jan Bekkering

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie
Aantal zetels: 3
In dienst sinds: april 2014 (3 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jan Bekkering (ChristenUnie) 87 voorkeurstemmen.Aanverwant:2011 - 2014Dhr. Jan Bekkering, Raadslid, ChristenUnie, gemeente Hoogeveen

Dhr. Jan Bekkering

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: januari 2011Uit dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Mobiliteit, Milieu / Duurzaamheid / Afval, Wonen en VolkshuisvestingWerkzaamheden bij de Overheid:April - december 2011
Plaatsvervangend gemeenteraadslid ivm ziekteverlof Wim Warrink.
Aanverwant:2014 - heden Dhr. Jan Bekkering, Raadslid, ChristenUnie, gemeente Hoogeveen